O nas

Przedsiębiorstwo Atlant2 powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe na specjalistyczne i kompleksowe wykonawstwa prac budowlanych.

Obecna działalność związana jest z wykonawstwem usług ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych, zarówno domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych wraz z towarzyszącymi powierzchniami usługowymi.

Od początku powstania cyklicznie podnosimy jakość świadczonych usług budowlanych oraz stale zwiększamy stan zatrudnienia. Dodatkowo z biegiem lat nasza pozycja rynkowa umocniła się i zyskała odpowiednią renomę.

Swoją ofertę oraz politykę firmową dostosowujemy do wymagań naszych klientów, którzy oczekują wysokiej jakości, terminowości i kompleksowości świadczonych prac przy zachowaniu umiarkowanych cen oraz zastosowania wysokiej jakości materiałów.

Należy wskazać, iż przedsiębiorstwo w oczach klientów charakteryzuje się szybkością, jakością i konkurencyjnością cenową wykonywanych usług. Sytuacja ta przekłada się na sprzedaż, gdyż klienci utożsamiają nas z solidnością i jakością wybudowanych obiektów.

W swoich inwestycjach zawsze stawiamy na komfort przyszłych użytkowników i funkcjonalność wytworzonych budynków. W tym celu współpracujemy z najbardziej doświadczonymi biurami projektowymi, oferującymi niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne.

 

To wszystko składa się na naszą dewizę: nie tylko budować, lecz tworzyć ładne domy.